Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning


Namn Viktklass Kategori Licensnummer Förening    
Grupp 1 - 2  inv 15.00-16.30  Start 17.00  Fredag 27/1  
       
Angelica Brage 57 Dam Senior 870516ab Öjeby AK 1  
Helen Engberg 57 Dam Senior 830530he Örebro KK 1  
Malin Pegenius 57 Dam Senior 750420mp Sundbybergs TK 1  
Matilda Norell 57 Dam Senior 910206mn Jönköping SK 1  
Nina Eriksson 57 Dam Senior 890404ne Kiruna AK 1  
Susanne Johansson 57 Dam Senior 780507sj Sundbybergs TK 1  
Vicky Ingvarsson 57 Dam Senior 860714vi Hörby AK 1  
Anna Rinse 72 Dam Senior 940725ar HAK Greppet 1  
Annika Hirsimäki 72 Dam Senior 830430ah Gävle KK 1  
Caroline Odsell 72 Dam Senior 880718co Göteborg KK 1  
Eleni Kamvissis 72 Dam Senior 841210ek Lunds TK 1  
Frida Dahlgren 72 Dam Senior 891009fd Karlstads AK 1  
Karolina Arvidson 72 Dam Senior 851222ka Örebro KK 1  
Sandra Wilen 72 Dam Senior 881209sw Örebro KK 1  
       
Miia Liimatainen 52 Dam Senior 860221ml Örebro KK 2  
Annelie Izindre 63 Dam Senior 720328an Karlstads AK 2  
Anne-lie Sundgren 63 Dam Senior 790206as Täby AK 2  
Emelie Ullberg 63 Dam Senior 881130eu Öjeby AK 2  
Emma Björklund 63 Dam Senior 870405eb Luleå AK 2  
Jenny Adolfsson 63 Dam Senior 820518ja Extreme Power Team 2  
Linda Samuelsson 63 Dam Senior 771221ls Sundbybergs TK 2  
Linnea Pettersson 63 Dam Senior 870510lp Jönköping SK 2  
Lovisa Björkman 63 Dam Senior 910405lb Täby AK 2  
Maria Messing 63 Dam Senior 830318mm Malmö Lyftarklubb 2  
Riitta Liimatainen 63 Dam Senior 630822rl Örebro KK 2  
Teresa Jonsson 63 Dam Senior 810511tj Östersunds AK 2  
Ulrika Johansson 63 Dam Senior 721229uj Örebro KK 2  
       
 
Grupp 3 - 4  inv 07.00-08.30  Start 09.00  Lördag 28/1  
 
André Laestadius 59 Herr Senior 841210al Stockholms AK 3  
Thomas Wulffeld 59 Herr Senior 690320tw Sundsvalls AK 3  
Eddie Berglund 66 Herr Senior 950119eb Örebro KK 3  
Henri Rannanjärvi 66 Herr Senior 851229hr Göteborgs SK 3  
Jonas Telégin 66 Herr Senior 651214jt Nora AK 3  
Per Johnsson 66 Herr Senior 740308pj Göteborgs SK 3  
Per Paananen 66 Herr Senior 811111pp Westbo AK 3  
Peter Arvidsson 66 Herr Senior 660909pa Östersunds AK 3  
Timoteus Strågefors 66 Herr Senior 890325ts Jönköping SK 3  
Torbjörn Jönsson 66 Herr Senior 670508tj Borås AK 3  
 
André Larsson 74 Herr Senior 880304al Luleå AK 4  
Andreas Lundgren 74 Herr Senior 880109al Lunds TK 4  
Björn Hansen 74 Herr Senior 810524bh Örebro KK 4  
Hans Andersson 74 Herr Senior 770528ha Sundbybergs TK 4  
Jens Ekman 74 Herr Senior 790109je Göteborg KK 4  
Joakim Larsson 74 Herr Senior 840809jl Luleå AK 4  
Lars Carlsson 74 Herr Senior 660215lc Filipstads AK 4  
Mattias Andersson 74 Herr Senior 860520ma Köpings AK 4  
Mattias Nilsson 74 Herr Senior 810728mn Sundbybergs TK 4  
Per Berglund 74 Herr Senior 671013pb Örebro KK 4  
Simon Carlén 74 Herr Senior 881013sc Umeå Power 4  
 
       
Grupp 5 - 6  inv 11.00-12.30  Start 13.00  Lördag 28/1  
 
Jenny Sellen 84 Dam Senior 760218js Sundsvalls AK 5  
Josefine Bark 84 Dam Senior 880730jb Sundbybergs TK 5  
Karin Franzen 84 Dam Senior 720702kf Täby AK 5  
Lovisa Hassellund 84 Dam Senior 880301lh Luleå AK 5  
Marie Tunroth 84 Dam Senior 920410mt Jönköping SK 5  
Mathilda Skystedt 84 Dam Senior 890203ms Karlstads AK 5  
Emelie Pettersson 84+ Dam Senior 800610ep Södra TK 5  
Marilea Nordström 84+ Dam Senior 790115mn Täby AK 5  
 
Ahmed Gliza 83 Herr Senior 800121ag Härnösands AK 6  
Fredrik Arnerlöv 83 Herr Senior 861008fa Umeå Power 6  
Henrik Fransson 83 Herr Senior 910827hf Jönköping SK 6  
Johan Persson 83 Herr Senior 871109jp Östersunds AK 6  
Kristian Sewen 83 Herr Senior 820923ks Extreme Power Team 6  
Lars Berglund 83 Herr Senior 701119lb Örebro KK 6  
Per Malmström 83 Herr Senior 830417pm Sandvikens AK 6  
Richard Tano 83 Herr Senior 860102rt Umeå Power 6  
Robert Berg 83 Herr Senior 870216rb Extreme Power Team 6  
Simon Svedin 83 Herr Senior 890414ssx Sundsvalls AK 6  
Tobias Adolfsson 83 Herr Senior 871027ta Kalmar AK 6  
Tommy Lindkvist 83 Herr Senior 771113tl Jokkmokks SLK 6  
       
 
Grupp  7  inv 15.00-16.30  Start 17.00 Lördag  28/1  
 
Anders Andersson 93 Herr Senior 620320aa Svalövs AC 7  
Anders Henriksson 93 Herr Senior 750831ah Täby AK 7  
Bernhard Skoglund 93 Herr Senior 881220bs Jönköping SK 7  
Erik Degerman 93 Herr Senior 910411ed Öjeby AK 7  
Erik Gunhamn 93 Herr Senior 920403eg Kalmar AK 7  
Johannes Dahl 93 Herr Senior 830227jd Jönköping SK 7  
Kristian Karppinen 93 Herr Senior 851025kk Jönköping SK 7  
Olof Petersson 93 Herr Senior 860325op Sandvikens AK 7  
Petter Jonsson 93 Herr Senior 811209pj Kalmar AK 7  
Simon Olovsson 93 Herr Senior 880902so Umeå Power 7  
Staffan Karlsson 93 Herr Senior 851023sk Örebro KK 7  
Thomas Edvinsson 93 Herr Senior 770401te Vedum AIS 7  
Thomas Ärlig 93 Herr Senior 850603tä Sundbybergs TK 7  
 
       
Grupp 8 - 9 inv 10.30-12.00 Start 12.30  Söndag 29/1      
Bo Augustsson 105 Herr Senior 681018ba Jönköping SK 8  
Patrik Winbjörk 105 Herr Senior 820818pw Malmbergets Allmänna IF 8  
Daniel Karlsson 105 Herr Senior 760815dk Östersunds AK 8  
Fredrik Forsell 105 Herr Senior 900301ff Örebro KK 8  
Mattias Griph 105 Herr Senior 800108mg Extreme Power Team 8  
Marcus Höij 105 Herr Senior 870421mh Göteborgs SK 8  
Filip Berglund 105 Herr Senior 860416fb STIL SK 8  
David Luotonen 105 Herr Senior 830831dl Jönköping SK 8  
 
Henrik Franzén 105 Herr Senior 791008hf Lunds TK 9  
Mikael Gullander 105 Herr Senior 830125mg Jönköping SK 9  
Joakim Lakso 105 Herr Senior 751206jl Luleå AK 9  
Joakim Karlsson 105 Herr Senior 810327jk Extreme Power Team 9  
Axel Kjellman 105 Herr Senior 881127ak Lunds TK 9  
Lars Berglund 105 Herr Senior 860812lb Luleå AK 9  
Adam Loutonen 105 Herr Senior 860927al Jönköping SK 9  
Patrik Hedqvist 105 Herr Senior 750903ph Luleå AK 9  
 
       
Grupp 10  - 11  inv 07.00-08.30  Start  09.00  Söndag 29/1      
       
Anders Lundqvist 120 Herr Senior 890622al Extreme Power Team 10  
Christoffer Öberg 120 Herr Senior 850821cö Sundsvalls AK 10  
Damir Trokic 120 Herr Senior 890906dt Jönköping SK 10  
David Nyström 120 Herr Senior 830920dn Jönköping SK 10  
Fredrik Svensson 120 Herr Senior 791024fs Sundsvalls AK 10  
Göran Rosén 120 Herr Senior 650413gr Extreme Power Team 10  
Joakim Svedin 120 Herr Senior 730301js Sundsvalls AK 10  
Kristoffer Willebrand 120 Herr Senior 751026kw Broddetorps GOIF 10  
Love Häkänen Wisjö 120 Herr Senior 840711lh Extreme Power Team 10  
Niklas Gonelius 120 Herr Senior 801012ng Extreme Power Team 10  
Per Montonen 120 Herr Senior 720918pm Örebro KK 10  
       
Andreas Max 120+ Herr Senior 841022am Westbo AK 11  
Fredrik Nilsson 120+ Herr Senior 771116fn Westbo AK 11  
Johan Liljeblad 120+ Herr Senior 891031jl Väsby AK 11  
Johannes Årsjö 120+ Herr Senior 850621jå Extreme Power Team 11  
Kim Gustafsson 120+ Herr Senior 860623kg Lessebo Styrkeklubb 11  
Kristoffer Hagström 120+ Herr Senior 860104kh Lessebo Styrkeklubb 11  
Mikael Andersson 120+ Herr Senior 671105ma Extreme Power Team 11  
Robin Sjögren 120+ Herr Senior 871208rs Örebro KK 11  
Stefan Karamfilov 120+ Herr Senior 891101sk Lunds TK 11  
       
 
 
Uppdaterad: 26 JAN 2012 22:51 Skribent: Kenth Stenström

Postadress:
Östersunds AK - Styrkelyft
Samuel Permans gata 14
83141 Östersund

Besöksadress:
Samuel Permans gata 14
83141 Östersund

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: ostersundsatletklubb...